Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Залізо у воді

Проблема високого вмісту заліза у воді достатньо поширена в Україні.

І це не тільки проблеми естетичного плану, коли ваша вода поступово червоніє і мутніє (процес переходу однієї форми заліза в іншу під впливом кисню повітря), коли іржава вода залишає сліди на сантехніці та створює дискомфорт при купанні. Це й суттєва небезпека для здоров'я людини — залізо накопичується в печінці. Також, це серйозна проблема для водопровідного та водогрійного обладнання, залізо бактерії не тільки утворюють неприємний запах, але й можуть за рік — два вивести сантехнічне устаткування з ладу.

Насправді вирішити цю проблему не так просто і доволі не дешево. Тому, якщо у вас виникла така проблема та іншого способу вирішити її не має, наприклад, пробурити свердловину іншої глибини та в іншому місці, чи під'єднатися до перевіреного водогону, то вам треба налаштуватися на те, що прийдеться витратити від 600 дол. США та дотримуватись деяких порад.

1. Ніякі картриджі вас не позбавлять проблеми заліза у воді. Це не можливо, ну хіба що на 15 хвилин використання. Справжня станція знезалізнення повинна бути достатньо великого розміру для того, щоб контакт води з фільтрувальним завантаженням відбувався необхідну кількість часу та оздоблена клапаном управляння (принаймні ручним) для того, щоб вимивати забруднення, які накопичились в завантаженні в процесі експлуатації.

2. Не купляйте у випадкових людей. Сантехніки, продавці на базарах та в сантехнічних магазинах - це люди у фільтрації води випадкові, до поради можна прислухатися, але купляти треба у спеціалістів. Пам'ятайте, що пуско — наладка професійного обладнання буде коштувати приблизно половину його вартості, навіть, якщо займе 10 хвилин. Крім того, сьогодні існує достатньо багато різноманітних варіантів обладнання та фільтрувальних завантажень в яких просто треба розбиратися. Вам легко можуть продати “не те” обладнання, ще й набагато дорожче... І замість (як один з прикладів) “безреагентного” фільтра, в якому регенерація відбувається завдяки простій промивці, ви будете багато років витрачати час, сили та гроші на таблетовану сіль для промивок.

3. Обережно купляйте професійне обладнання в інтернет магазинах. Це комерційні проекти, які продають те обладнання, яке продавати вигідно саме сьогодні. Пам'ятаєте про пуско — наладку...

4. Не встановлюйте обладнання без аналізу води.

5. Вимагайте сертифікати якості, фірма, яка продає водоочисне обладнання має мати сової ТУ - надане державою право виготовлята певний тип продукції.

 Чим вирізняються фільтри Аквілон серії ФКО (фільтри комплексного очищення).

Компанія “Аквілон” на ринку водоочистки України вже більше 20 років.

Ми маємо свої технічні умови, це право, надане державою, збирати та виготовляти фільтри під своєю торговою маркою.

Для очищення від заліза, марганцю, а також солей жорсткості та органічних сполук у фільтрі комплексної дії ФКО Аквілон АОП в якості фільтрувального завантаження використовується суміш фільтрувальних матеріалів - Formix (Бельгія).

При необхідності ми можемо використовувати любе інше подібне фільтрувальне завантаження, якщо це буде доцільно ( наприклад: Ekomiks (Україна), Akva Multi (Австрія) або інш).

В установках ФКО Аквілон АОП - “Преміум” класу, завжди використовуються клапани управління американської компанії Clack.

В установках класу “Стандарт” можуть використовуватися клапани управляння інших компаній.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ: Formix застосовується для комплексного очищення водопровідної або артезіанської води з одночасним видаленням заліза, солей жорсткості - тих, що утворюють накип і руйнують сантехнічне та водогрійне обладнання, марганцю, зниження забарвленості та окислюваності води, зниження вмісту сірководню та амонію.

Весь цей різноплановий процес очищення води здійснюється в одному фільтрі та за одну стадію.

Регенерація (відновлення фільтрувальних властивостей завантаження) відбувається за допомогою розчину таблетованої солі (NaCl).

Formix має усі необхідні сертифікати та допущений для очищення питної води.

Основними та найбільш значимими відмінностями фільтрів ФКО Аквілон є їх здатність ефективно очищати воду відразу від п'яти найбільш поширених проблемних забруднень, а саме:

- висока жорсткість води, яка негативно позначається на нагрівальних приладах і призводить до їх повного виходу з ладу, також жорстка вода стягує та сушить шкіру і погано впливає на волосся;

- високий вміст заліза, є надзвичайно шкідливим для здоров'я людини, він не тільки надає воді червоного відтінку та робить її мутною, але й призводить до розвитку залізо бактерій, які всього за кілька років можуть привести до повного руйнування труб;

- високий вміст марганцю згубно впливає на функціювання центральної нервової системи, призводить до швидкої втомлюваності, сонливості та погіршення функцій мозку, крім того, він може створити не естетичний “манікюр” на нігтях господині;

- висока окислюваність води, це - високий вміст у воді органічних забруднень, які вкрай негативно впливають на печінку, нирки та репродуктивну функцію організму.

- високий вміст амонію, це неприємний запах та негативний вплив на печінку, нирки. При вживанні аміаку у вигляді солей амонію, у людському організмі порушується метаболізм глюкози, чутливість тканин до інсуліну, кислотно-лужна рівновага та виникають генетичні розлади.

 

Технічні характеристики установок комплексного очищення води Аквілон серії ФК П (Преміум).

Температура максимальна 40 с
рН 5 — 9
Висота шару 500 – 800 мм
Вільний об’єм 40 % від висоти шару
Лінійна швидкість фільтрування 25 м/год
Лінійна швидкість взрихлення 12,5 м/год
Розхід води на регенерацію 4 – 6 л/кг загрузки
Розхід солі на регенерацію 100 г/л загрузки
Вміст вологи при упакуванні (макс.) 55 — 80 %
Термін служби загрузки 5 — 7 років

 

Модель Q, м3/час Підключення, дюйм Об'єм завантаження, л Об'єм води для промивки, м.куб Кількість солі на регенерацію, кг Об'єм сольового баку Габарити, мм
Вхід Вихід Канал. Д Ш В
CR 1054 1,3 1 1 3/4 37 0,37 6 70 254 470 1290
CR 1248 1,8 1 1 3/4 50 0,5 8 70 305 530 1410
CR 1354 2,2 1 1 1 62 0,62 10 100 330 530 1600
CR 1465 3,0 1 1 1 75 0,75 12 200 355 530 1820
CR 1665 3,5 1 1 1 100 1,0 16 200 406 530 1840

 

 Умови застосування.

Жорсткість загальна < 15 мг-екв/л
Залізо < 15 мг/л
Марганець < 3 мг/л
Окислюваність < 4 мг О2
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
7 + ? = 13
Введіть капчу*