Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Монтаж та ремонт сантехнічного устаткування

Кожного з нас час від часу спіткають проблеми з сантехнічним обладнанням.

Це може статися будь де - в будинку, квартирі, офісі, на дачі та виробництві. Людина швидко звикає до комфорту, тому проблеми із сантехнікою вносять в наше життя дискомфорт та незручності.

На жаль не всі мають навички роботи з сантехнікою, або просто не мають необхідних інструментів. Більш того, неправильне встановлення сантехніки підвищує небезпеку її пошкодження, а також затоплення свого житла та, що ще гірше, сусідів.

Тому краще замовити послуги професійного сантехніка, ніж витрачати час та відшкодовувати збитки вашим сусідам. Роботи по встановленню та ремонту сантехнічного обладнання – завдання, вирішувати яке повинні спеціально підготовлені та навчені люди.

Фахівці нашої компанії допоможуть швидко встановити, відремонтувати, замінити або доукомплектувати ваше устаткування. Великий досвід роботи та система контролю якості не тільки допоможуть привести в порядок обладнання, яке ще довго вам прослужить, а й також, при необхідності, підібрати якісну та недорогу заміну.

Монтажні та сантехнічні роботи – це величезний спектр послуг, що вимагають високого рівня кваліфікації працівників. Адже у результаті непрофесійного монтажу, ремонту чи демонтажу системи опалення, водопроводу, каналізації, або в результаті неправильного встановлення обладнання, може статися багато проблем, які згодом приведуть до непередбачуваних фінансових втрат.

У нас ви можете замовити наступні послуги сантехніка:

 • монтаж водопроводу та прочищення каналізації;
 • встановлення й заміна котлів, теплої підлоги, бойлера, раковини, душової кабіни, ванни;
 • заміна та монтаж водопровідної труби;
 • заміна та установка додаткових радіаторів опалення;
 • підключення пральної машини до водопроводу;
 • установка фільтрів для очищення води;
 • розводка металічних та мідних труб;
 • встановлення сифонів;
 • заміна кранів і стояка;
 • установка терморегуляторів тощо.

Ціни на сантехнічні роботи залежать від декількох факторів:

 1. вартість обладнання;
 2. терміновість виконання;
 3. логістичних витрат;
 4. обсягу робіт.

Проте якщо проблема потребує негайного вирішення, наші фахівці виїдуть до вас в будь-який час та швидко ліквідують неполадку.

У нас можна замовити послугу сантехніка по заміні старих стояків, пошкоджених труб, ванн, заміні умивальників, монтажу рушникосушок. Перед початком інженерних дій складається кошторис, в якому зазначається вартість, терміни, обсяг виконуваних робіт та вартість робіт.

Розцінки на сантехнічні роботи

Влаштування штраб сантехнічних м/п 120 грн
Монтаж труб сантехнічних т. 570 грн
Монтаж та підключення теплої підлоги м² 150 грн
Монтаж приборів сантехнічних т. 300 грн
Монтаж котла т. 1400 грн
Монтаж і підключення радіаторів опалення т. 400 грн
Монтаж труб каналізаційних т. 230 грн

 

Ціни на сантехнічні роботи постійно ростуть, бо ростуть вимоги до виконання, це змушує компанії постійно підвищувати кваліфікацію своїх фахівців. Крім того вибір матеріалів збільшується, технології стають складнішими і все частіше потрібно використовувати спеціалізований інструмент, вартість якого досить висока.