Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Що таке воднева вода?

Воднева вода - це звичайна питна вода, збагачена молекулярним воднем.

Вона не має смаку і запаху, молекули водню в такій воді ніяк не пов'язані з молекулами води. В ній водень міститься в чистому вигляді - H2.

Навіщо потрібна воднева вода?

1. Для профілактики та лікування більшості захворювань.
2. Для поліпшення основних показників здоров'я - нормалізації загального стану, зміцнення імунітету, нейтралізації алергічних реакцій і підвищення життєвого тонусу.
3. Для прискорення метаболізму, зниження маси тіла і для швидкого відновлення енергетичного балансу.
4. Для збереження краси, молодості та привабливості, а також для ефективного догляду за шкірою.

Чи є наукове підтвердження ефективності вживання водневої води?

Більше 2000 статей і досліджень про вплив молекулярного водню на організм опубліковані в наукових друкованих виданнях, таких, як Nature Medicine, Postgraduate Medical Journal, The Journal of Applied Physiology, Journal of Photochemistry and Photobiology і онлайн ресурси PubMed і багато інших.

Як користуватися і скільки може прослужити термос - генератор водневої води?

Для того, щоб в термосі почався процес генерації активного водню в нього потрібно просто набрати питної води, через п'ять - десять хвилин вода збагачена активним воднем, з високими показниками рН і низьким (мінусовим) ОВП вже готова.

Термос прослужить вам багато років, в ньому немає змінних елементів, стрижень - генератор активного водню потрібно буде два - три рази на місяць очищати від нальоту, який буде утворюватися в процесі іонізації.

Термос - генератор активного водню не вдалося підключитися до електричної мережі.

Скільки водневої води потрібно випивати в добу?

Ми рекомендуємо випивати приблизно 50% від денної норми споживання води, приблизно один літр. Вода п'ється невеликими порціями протягом усього дня, вранці можна випивати більше. Також з водневої водою добре робити різні процедури: ванночки, компреси і просто вмиватися нею.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
35 + ? = 43
Введіть капчу*